با درود بر شما مهمان گرامی

من آیدین درخواه، متولد اردیبهشت ۶۲، تحصیلاتم کارشناسی گرافیک و ام‌بی‌ای دیجیتال بیزینس و فعلن کارشناس بازاریابی دیجیتال و تبلیغات هستم.

علاقه زیادی به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌هایم با دیگران دارم. سعی می‌کنم بروز باشم و چیزای جدید یاد بگیرم و گاهی بعد از افزودن تجربیات خودم، آنها را به دیگران هم انتقال بدهم.

فعالیت‌های حرفه‌‌ای من در این سال‌ها، از طراحی و چاپ، ایده‌پردازی در تبلیغات، برندینگ و هویت‌سازی برند، ساخت انیمیشن و موشن گرافیک تا طراحی وب‌سایت و دیجیتال مارکتینگ، امور مربوط به تولید محتوا، سئو و سوشال مدیا مارکتینگ و … بوده است. با سازمان‌های دولتی نظیر سیمای ج.ا و همچنین گروه اجتماعی شبکه ۳، سازمان محیط زیست، شهرداری تهران، استانداری البرز و استانداری قزوین و شرکت‌های بزرگ و کوچک خصوصی نظیر استیل اخوان، بانک شهر، شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (eied)، ستاره سبز جهان، بانک تجارت، لیزینگ گلرنگ، تاج محل، بیمه سامان و … همکاری داشته‌ام.

https://goo.gl/swb7Tr

وبلاگ‌نویسی رو از سال ۸۳ در پرشین بلاگ شروع کردم و سال ۸۵ وبلاگ خودم arti.ir رو راه انداختم. در این سال‌ها دو مرتبه دیتابیس آرتی به کل پاک شد. یکبار به خاطر بی کفایتی سرور ایرانی ( که یهو بست و ناپدید شد) و یک بار به خاطر فراموشی خودم در تمدید قرارداد سرور کانادایی. بیش از ۲۰۰۰ مقاله که در طول سال‌ها از طریق ایمیل سایت برایم ارسال شده بود و حدود ۵۰۰ گردآوری خودم از بین رفت. اما هنوز هم در این وبلاگ در خدمتتون هستم.

علاقه زیادی به کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی دارم و سال ۸۸ عضو گروه کونوردی تهران شدم. البته در سال‌های اخیر به خاطر درگیری‌های کاری و تحصیلی، کوهنوردی حرفه‌ای متاسفانه خیلی برام کمرنگ شده.

مطالبی که در حال حاضر روی وبلاگ وجود داره اکثرا گردآوری‌های من هستن که با ذکر منبع در اختیار شما قرار داده شده.

55+