با درود بر شما مهمان گرامی

من آیدین درخواه، متولد اردیبهشت 62، تحصیلاتم کارشناسی گرافیک و ام‌بی‌ای دیجیتال بیزینس و فعلن کارشناس بازاریابی دیجیتال و تبلیغات هستم.

علاقه زیادی به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌هایم با دیگران دارم. سعی می‌کنم بروز باشم و چیزای جدید یاد بگیرم و گاهی بعد از افزودن تجربیات خودم، آنها را به دیگران هم انتقال بدهم.

فعالیت‌های حرفه‌‌ای من در این سال‌ها، از طراحی و چاپ، ایده‌پردازی در تبلیغات، برندینگ و هویت‌سازی برند، ساخت انیمیشن و موشن گرافیک تا طراحی وب‌سایت و دیجیتال مارکتینگ، امور مربوط به تولید محتوا، سئو و سوشال مدیا مارکتینگ و … بوده است. با سازمان‌های دولتی نظیر سیمای ج.ا و همچنین گروه اجتماعی شبکه 3، سازمان محیط زیست، شهرداری تهران، استانداری البرز و استانداری قزوین و شرکت‌های بزرگ و کوچک خصوصی نظیر استیل اخوان، بانک شهر، شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (eied)، ستاره سبز جهان، بانک تجارت، لیزینگ گلرنگ، تاج محل، بیمه سامان و … همکاری داشته‌ام.

https://goo.gl/swb7Tr

وبلاگ‌نویسی رو از سال 83 در پرشین بلاگ شروع کردم و سال 85 وبلاگ خودم arti.ir رو راه انداختم. در این سال‌ها دو مرتبه دیتابیس آرتی به کل پاک شد. یکبار به خاطر بی کفایتی سرور ایرانی ( که یهو بست و ناپدید شد) و یک بار به خاطر فراموشی خودم در تمدید قرارداد سرور کانادایی. بیش از 2000 مقاله که در طول سال‌ها از طریق ایمیل سایت برایم ارسال شده بود و حدود 500 گردآوری خودم از بین رفت. اما هنوز هم در این وبلاگ در خدمتتون هستم.

علاقه زیادی به کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی دارم و سال 88 عضو گروه کونوردی تهران شدم. البته در سال‌های اخیر به خاطر درگیری‌های کاری و تحصیلی، کوهنوردی حرفه‌ای متاسفانه خیلی برام کمرنگ شده.

مطالبی که در حال حاضر روی وبلاگ وجود داره اکثرا گردآوری‌های من هستن که با ذکر منبع در اختیار شما قرار داده شده.